Gempita Merdeka - Oslavy Dne nezávislosti Indonésie

Výstava, Film, Divadlo, Volný čas, Hudba, Pro děti

V rámci oslav 65. výročí vyhlášení nezávislosti Indonéské republiky připravilo velvyslanectví bohatý kulturní program s názvem Gempita Merdeka určený pro širokou veřejnost.

 

V úterý 17. srpna od 18 do 22 hodin vystoupí na Indonéském velvyslanectví se sundskými tanci a hudbou soubor ze západní Jávy, čeští tanečníci představí balijské a javánské tance. Indonéský soubor s sebou přiváží i loutkáře Wawana Gunawana, který zahraje představení s dřevěnými loutkami wayang golek ajen. Bude se jednat o vůbec první představení divadla wayang golek v České republice. Doprovodným programem bude výstava abstraktních batikovaných látek návrhářky Tetek Cahyati z Bandungu a výstava fotografií uměleckého fotografa Raye Bachtiara Sudrayaty. Diváci budou moci shlédnout i několik dokumentárních filmů o indonéském souostroví. V průběhu celého večera bude otevřen indonéský trh, kde nebudou chybět indonéské kulinářské speciality ani řemeslné výrobky.

 

Vstup je zdarma.

 

Těšíme se na Vás !

 

 

(Design plakátu: Kokok Suratmoko )

Účinkují

taneční a hudební soubor ze západní Jávy, loutkář Wawan Gunawan, oděvní návrhářka Tetet Cahyati, fotograf Ray Bachtiar Sundrayat

Kontakty

www.indonesia.cz

Termíny