Casanova v podsvětí / Prohlídky zámku Duchcov potmě

Volný čas


Slavný italský svůdník, cestovatel a dobrodruh Giacomo Casanova se tentokrát dostane do podsvětí. Bude to skutečnost nebo jen sen? Pojďte s ním i vy prožít hrůzostrašné příběhy, o kterých by se vám jinak ani nezdálo. Oživené prohlídky zámku Duchcov potmě v podání Petra Stolaře a Divadla V Pytli se budou konat hned poté, co se setmí...

A co na to samotný Giacomo? Vzkazuje vám: Největším tajemstvím mého života je mé svědomí. Proč mě nehryzalo dříve? Proč bylo černé jen v mládí, aby se pak pod rouškou tajemna k stáru kochalo? Byl jsem původcem nebo obětí zvratů mého osudu? A je-li vášeň tak mocná, že my sami se stáváme bezmocnými… Je to hřích nebo jen slabost? Pak – mám kvůli vlastní slabosti mít ještě špatné svědomí? To za tmy mizí kontury reálného světa, aby svou moc převzaly domněnky a fantazie! Říká se, že nikdy nepřekročíte svůj vlastní stín. Ale… Co když vás dožene on sám?!

Kostýmované oživené prohlídky zámeckých expozic se budou konat po patnácti minutách, vstupy začínají v 18:00, 18:15, 18:30, 18:45 a 19:00 hodin. Délka jedné prohlídky činí cca 60 minut. V zámeckém sklepení se můžete těšit na nejedno překvapení.

Termíny