SnowFilm fest 2017 na hradě Šternberk

Volný čas


I když to v posledních letech není v naší středoevropské kotlině se zimou žádná sláva, nezadržitelně se blíží. Abyste nepřišli o přívaly sněhu, třeskuté mrazy, zasněžené svahy a příběhy lidí poháněných adrenalinem, přinášíme vám již sedmý ročník Snow film festu.

Tradiční podzimní festival nejlepších filmů se zimní tématikou opět zahrnuje filmy, které byly v předchozím roce oceněny na nejprestižnějších světových festivalech. Vybrané filmy jistě zaujmou každého milovníka sněhu, ledu a zimních sportů. Promítat se bude během dvou měsíců na 200 místech v Česku a Slovensku.

Ve Šternberku se promítání uskuteční na tradičním místě v Hodovním sále hradu Šternberk. Festival proběhne  v sobotu 11. 11. 2017. Začátek promítání bude v 17 hodin a konec je naplánován na cca 20.30 hodin. Na návštěvníky čeká celkem 6 snímků se zimní tématikou. Chybět nebude skiapinismus, freeriding, zimní lezení či expedice. Vstupné na SnowFilmFest je 150Kč pro dospělé osoby, studenti, senioři a mládež do 15 let zaplatí 100Kč. Děti do 6 let zdarma. Partnerem šternberských projekcí je TRI ATLET SHOP Šternberk, který věnoval pro 3 vylosované diváky hodnotné ceny. Po celou dobu promítání je možné zakoupit občerstvení. Více informací o filmech naleznete níže.

Další informace, podrobnosti o filmech a autorech najdete na www.SnowFilm.cz.

Program:

Blok 1 – začátek 17.00

  1. Obyčajní chlapci

  2. Výstup na Link Sar

  3. Dog Power

  4. Ven(ca)

 

Přestávka

Losování cen od TRI ATLET SHOP

Prohlídka hradní kuchyně

 

Blok 2 – začátek cca 19.30

  1. Pocit viny

  2. Pohádka Johna Shockleeho

Termíny