EAGLE GATE

Hudba

 

EAGLE GATE

The Greatest Regional Cultural Festival Ever

 

Dance version 0.9.8 v Pohoří u Dobrušky proběhne 6. srpna 2010 od 18 hodin

 

Oblíbený putovní festival regionální kultury Orlických hor a okolí organizovaný od loňského léta nepravidelně promotérskou skupinou ILLU-ZION UNITY zavítá v pátek 6. srpna 2010 do Letního Parketu v Pohoří u Dobrušky. Tentokrát se jedná o festivalovou „Dance Version“, takže už podle přívlastku je jasné, že se můžeme těšit na desítky DJs všech možných tanečních stylů na 4 pódiích.

Jak je u EAGLE GATE pravidlem, organizátoři se na rozdíl od jiných festivalů nespecializují na žádná velká jména, ale dávají všechen prostor regionálním zástupcům jednotlivých kulturních aktivit. To ovšem nic nemění na kvalitě vystupujících, ba naopak. Promotéři dlouho dopředu vybírají z mnoha zájemců a jejich sítem procházejí zpravidla ti nejkvalitnější zástupci jednotlivých nejen hudebních směrů, kteří svým pojetím hudby a kvalitou podání mnohdy předčí všemi známé „superstars“. Stejně jako na minulých verzích EAGLE GATE proběhne i řada doprovodných akcí, kterým bude tentokrát poskytnut díky rozloze areálu podstatně větší prostor, než tomu bylo v minulosti. Čekat tedy můžeme workshopy, žonglování, noční fireshow, taneční vystoupení a mnoho dalšího...

Co se týče technického zajištění, promotéři ILLU-ZION UNITY kladou vždy velký důraz na kvalitu zvuku, mají perfektně vypracovaný tzv. Light design a dekorace a nikdy si nezadají s podstatně většími festivaly nadregionálního charakteru. Lineup nám opět více než týden dopředu nikdo neprozradí, ale organizátor slibuje, že cca 5 dní před začátkem akce se objeví na Facebooku ve skupině EAGLE GATE, na kterou se jednoduše dostaneme přes stránku www.eaglegate.cz prokliknutím úvodního obrázku.

Nezbývá tedy dodat, že akce stojí za návštěvu, protože kdo zavítá 6. srpna do Pohoří u Dobrušky, vypadá to, že se bude po celý večer i noc výtečně bavit. V areálu je zajištěn dostatek občerstvení pro všechny, vyhrazen prostor pro stanování a v případě nepříznivého počasí bude celý areál zastřešen obří střechou.

 

Termíny