Schodiště /Nahoru po schodišti dolů band/

Hudba

Schodiště nestačí slyšet, musí se i vidět. Žánrové rozpětí v posledních letech nabralo nových rozměrů, kdysi často připisované škatulky, jako hospodský šraml, reggae, ska, už dávno nejsou určující. Kapela si s odvážnou lehkostí, občas i drzostí, bere z nepřeberného množství hudebních stylů vše, co jí přijde pod ruku, aby se nakonec vždy pokorně vrátila k tomu, čemu se říká písnička. Ovšem oblečená do pestrého kabátu.

Více na:

http://www.noise.cz/schodiste/K tomu neodmyslitelně patří texty, které pro kapelu byly a jsou na stejném místě jako samotná hudba. Lehce sarkastické, černěhumorné i dojemné, prožité či vymyšlené, stále brousící ve vodách všedních malostí i velikostí toho, co zrovna sami žijeme.

Na koncertech se Schodiště v novém repertoáru s chutí vrací i k prověřeným hodnotám. Oblíbené kusy jako „Beze vší poezie", „Pytlíky ČSA", „Na chvíli ven" či „Dokonalá kost" potěší a roztančí jak staré fanoušky, tak i posluchače zbloudilé prvně (a určitě ne naposled) na šou téhle sedmičlenné party, která už má ledacos za sebou, a spokojené posluchačstvo před sebou :-)Sestava Schodiště:

Doktor Martin Krajíček - zpěv, kytara

Vratislav vrtaak Horčík - baskytara, zpěv

Vladimír Cihla Cihelka - saxofon, kytara, flétna, harmonika, zpěv

Miroslav Klíma - akordeon

Jaromír Linhart - klarinet

Ondřej Fencl - el. kytara, zpěv

Pájinka Táboříková - bicí nástroje

Kontakty

www.npsklepy.cz

Termíny