koncert skupiny ALBAND

Hudba

Vážení hosté,
dovolte, abychom vám představili závěrečnou veřejnou akci Hostince u Vlachů v této letní sezóně. Stejně jako v loňském roce, i letos jsme pro Vás připravili lahůkdku v podobě skupiny

KRONEK ALBAND
J.A.KRONEK unplugged

v pátek 20.8. od 20hod.

Někteří z vás si určitě pamatují brněnskou rockovou skupinu KERN, která v začátku 80-tých let minulého století vystupovala na tanečních zábavách, aby se posléze zprofesionalizovala a zahájila koncertní turné a natáčení CD. Kern jsou v současné době "u ledu", ovšem část členů pokračuje s vystupováním v projektu KRONEK ALBAND. Skupina tedy hraje ve složení Jaroslav Albert Kronek, Libor Machata, Víťa Franěk, Mirek Horňák a Zbyněk Petržela. Od rockové tvorby je tento projekt na hony vzdálen; jejich vystoupení se nesou v duchu "unplugged", čili "bez napětí" - akustické kytary, akustická basová kytara, štěrchátka, bonga apod. V tomto podání je možnost si vychutnat jak klasické "kerňácké" písně s nezaměnitelným Kronkovým vokálem, tak i písně nové, psané již pro toto obsazení a pouze pro akustické podání. Skupina též vydala své první CD s názvem KALIBRACE SMYSLŮ, obsahující 11 zcela nových písní a bonusový song "Absolutní sólo".
Je to tedy zážitek jak pro pamětníky a příznivce skupiny KERN, tak i pro posluchače, kteří tvrdou rockovou muziku nemusí. Často musíme zodpovídat dotaz: "To bude nějaká divočina,ne?" Můžeme vás uklidnit. O žádnou divočinu se jednat nebude, naopak. Bude se jednat o příjemnou, dá se říct komorní záležitost "rockerů, kteří znovu nakalibrovali své smysly" :-) .

V případě nepřízně počasí se bude akce konat v prostorách Městského kulturního střediska v Tišnově (pod kinem).
Tímto bychom vám chtěli i nabídnout možnost koupit si předem vstupenky (150,-Kč, jejichž počet je omezen!) a to na dvou místech: buď u nás v Hostinci u Vlachů (odpolední a večerní hodiny) nebo na Stanici technické kontroly (STK) ve firmě Koral (ranní a dopolední hodiny).
Akce se tedy bude konat za každého počasí, čili není důvod k obavám při koupi lístků předem.
Jak zahradní posezení, tak i případně MěKS budou otevřeny od 19.00hod.

Další informace vám rádi poskytneme na tel.č. 549427001 či 603220247 nebo na e-mailu alband@hostinecuvlachu.cz .
Internetové stránky skupiny KRONEK ALBAND jsou www.kronek.net.

Účinkují

Kronek, Machata, Horňák, Petržela, Franěk, Alband

Termíny