Mohendžodáro, tantra jóga pro ženy

Volný čas

Mohendžodáro je tajemné, zkrášlující a omlazující cvičení, které je určené ženám všech věkových kategorii. Velice příznivě ovlivňuje zdraví ženy, její vitalitu a krásu. Podporuje také energii při milování a orgasmu. Není se třeba ničeho obávat, toto cvičení zvládne každá žena každého věku.

Aktivuje energii pánevního dna a skrze ženské orgány a srdce ji rozvádí do celého těla, které pak posiluje a harmonizuje. Má mnohostranné účinky na úrovni zdravotní, tělesné, energetické a také při milování. Ženy, které pravidelně praktikují toto cvičení, jsou známé svou krásou a svěžestí do vysokého věku. Toto cvičení zvládne každá znás.

Začneme poznávat svoji vnitřní ženu
Ponoříme se do meditace a do hlubin své duše.
Podpoříme schopnost intuice .
Pohlédneme hluboko dovnitř sebe.
Otevřeme se cvičení Mohendžodáro.
Budeme posilovat pánevní dno.
Aktivovat srdeční centrum.
Naučíme se vnímat energii pánevního dna a rozvádět tuto energii do celého těla.

 Estrogeny a krása.
Účinek cvičení Mohendžodára ovlivňuje posílení pánevního dna a dělohy. Protože se při cvičení intenzivně prokrvuje děloha a pánevní dno, tak se výrazně zmenšuje riziko opakovaných zánětů a výtoků i krvácení. Při cvičení se uvolňuje do těla velké množství estrogenů. Mohendžodáro totiž aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí a ty jej začnou ve větší míře produkovat. Tělo si pak hladinu estrogenů samo reguluje. Mohedžodáro zachovává dynamiku mládí. Ženy, které pravidelně praktikují toto cvičení, jsou známé svojí krásou a svěžestí do vysokého věku.Aby žena mohla být skutečnou p r o b u z e n o u ženou, potřebuje prožít sebe sama.
Mohendžodáro je duchovní cesta ženy, která přímo navazuje na starodávnou tantrickou tradici, ze které vychází. Vede ženu do svého nitra skrze jednotlivé asány, skrze meditace a skrze společné a sdílené prožitky žen ve skupině.

 

Olivie Pospíšilová

 

 

"Olivie je nádherná žena. Inspiruje mnohé ženy svojí krásou a vyrovnaností, láskou, kterou dává všem. V jejích očích vidíte mnoho zkušeností, kterými prošla a které zvládla.Její tělo vyzařuje nádhernou energii a mladost.I přesto, že má dospělé dcery,vypadá jako by spíše patřila k jejich věku. Její objetí je naplněné láskou a mírem. Z Olivie číší veliká vděčnost k Mohendžodáru. Cítím velikou lásku, kterou nám všem dává. Děkuji." Pavla Skálová

 

Olivie je absolventkou celoroční tantrické školy Johna Hawkena aceloroční školy tantra jógy pro ženy, Mohendžodáro II. stupně u MUDr. Moniky Sičové. Je cvičitelkou I. stupně Mohendžodáro jóga pro ženy.

 

Datum a čas: 21.09. 2010 (18,30) - 25. 1. 2010 (21,00)

 

Cena: 2 900 kč / 17 lekcí

 

Lektor: Olivie Pospíšilová

Email: olivie.pospisilova@centrum.cz

 

Webové stránky: rozkvetanizeny.estranky.czCo s sebou:  malý šátek, volný oděv nebo sukni, deku
  • Datum a čas: 21. 9. 2010 (18:30) - 25. 1. 2011 (21:00)
  • Místo: Prostor 42 - Palackého náměstí, Praha 2
  • Cena: 2900 Kč
  • Lektor: Olivie Pospíšilová
Účinkují

Olivie Pospíšilová

Termíny