Šermířské rozvernosti v Roztokách u Prahy

Divadlo, Volný čas, Hudba, Pro děti

 

Skupina Bibus Spiritus a Středočeské muzeum Roztoky Vás srdečně zve na Šermířské rozvernosti v Roztokách u Prahy, které se uskuteční v areálu roztockého zámečku. Slavnosti začínají v sobotu 14.8.2010 v 09:00 a končí v 19:00, od 20:00 začíná Koncert na druhém stanovišti a to Občerstvení u Šraněk, Roztoky u Prahy. Hrát Vám bude skupina Bobr chutná 2x (www.bobrchutna2x.cz) a Dick O Brass (www.dickobrass.cz). Při návštěvě slavností, získátě slevu na večerní koncert 20%. V neděli 15.8.2010 začínají také v 09:00 a končí v 18:00.

Slavnosti skrývají bohatý hlavní i doprovodný program.Celý den budete moci sledovat vystoupení skupin historického šermu a divadla, historické hudby a také historických tanců, které si budete moci i vyzkoušet. Sobotní program je prodloužen až do večerních hodin. (koncert kapel)
Dále je pro Vás připraveno historické tržiště s bohatou nabídkou různých výrobků, historický stan s občerstvením, medovina, dobré pivo, ukázky řemesel a výroby, dětský koutek s různými soutěžemi a odměnami, možnost zkoušky brnění a ukázky historických zbraní, lukostřelba a další. Těší se na Vás sdružení scénického šermu a divadla Bibus Spiritus a pracovníci Středočeského muzea Roztoky.

 

Účinkují

 

Bibus Spiritus - pořádající skupina
SHŠ StreitaxSHŠ
Vendetta
Bakhus - historická hudba
Bobr chutná 2x (www.bobrchutna2x.cz) - večerní koncert
Dick O Brass - (www.dickobrass.com) - večerní koncert

 

 

Termíny