DIAMOND RACE

Výstava

Diamond Race

Přehlídka nejžhavějších Supersportů vpražských Arkádách

Po celý červenec a srpen 2010 budou mít návštěvníci obchodního centra Arkády Pankrác jedinečnou příležitost shlédnout exkluzivní výstavu Supersportů, nejpřitažlivějších vozů známých zkontroverzní jízdy Diamond Race.

Drtivou většinou veřejnosti milované a obdivované vozy, na druhé straně policií ostře sledované - to jsou Supersporty a spanilá jízda Diamond Race! Pouze vpražských Arkádách najdete tyto luxusní sportovní vozy vcenách mnoha milionů korun - například vsoučasných dnech vystavený Wiesmann Roadster MF4-S je pouze jediným exemplářem vČeské republice!

Nejinak tomu bude i u mnohých dalších vozů, které budete moci během léta shlédnout vArkádách. Každých 10 dnů se totiž výstava obmění a Vy bude moci obdivovat další sérii těchto ďábelských strojů.

Chcete se vněkterém ztěchto vozů svést, nebo být přímo hostem VIP party Diamond Race 2010? Zúčastněte se soutěže stématem „Nejžhavější Supersporty", která bude probíhat od 20. července do konce srpna 2010. Více informací na www.arkady-pankrac.cz

 

Termíny