Pohádková rezervace

Divadlo, Pro děti

Pohádkovou rezervaci je možno navštívit od 5. července do 27. srpna, vždy od pondělí do pátku, pouze prostřednictvím návštěvy některého ze třídivadelních představení, hraných ve stanovených časech přímo vlesní rezervaci. Mimo představení probíhají zdarma vzdělávací programy pro veřejnost (např. vodníkův kurz topení, jak na draka radí Bajaja, hrátky sčertem, autogramiáda hejkala, malujeme sKarkulkou)

 

 

PŘEDSTAVENÍ

VPohádkové rezervaci můžete navštívit tři různá představení. Každé znich jiným způsobem nahlíží na život obyvatel Pohádkové rezervace. Všechna představení trvají přibližně 1h 30min, probíhají vlese a musí se u nich trošku chodit. Představení jsou hrána netradiční formou, do děje se diváci aktivně zapojují.

 

Pohádkové safari

11:15 (pondělí - pátek)

Badatel a pohádkolog pan Ptáček provádí návštěvníky unikátní lesní rezervací, plnou ohrožených druhů českých pohádkových bytostí, které vjeho rezervaci volně přežívají. Nahlédnutí do všedních problému nevšedního života vPohádkov rezervaci.

 

Čertova nevěsta

14:15 (pondělí - pátek)

Získá hodný čert Uhlík srdce své vytoužené čertice Popelsíry? Bez pomoci dětí by to určitě nedokázal. Vydejte se sUhlíkem na strastiplnou cestu, která ho snad dovede ke šťastnému konci. Možná bude i svatba.

 

Lucernička

16:15 (pondělí - pátek)

Pohádka skriminální zápletkou. Pomozte badateli Ptáčkovi objasnit tajemný případ ztracené lucerničky. Netradiční detektivka plná pohádkového humoru. Vhodné pro dospělé a děti od 10 let.

 

Cena: 95,- / osoba za představení
Rodinné vstupné 350,- (2 dospělí, 2 děti)

Zvířátka a důchodci nad 65 let zdarma. Ceny pro velké skupiny se domluví individuálně.

 

KONTAKT

Vstup do lesní pohádkové rezervace leží na pravém břehu Lipna, v malé obci Frýdava, 200m od přívozu, v areálu penzionu

"U přívozu". Do Frýdavy se dostanete přes přehradu a Přední Výtoň nebo přívozem z Frymburku přímo na Frýdavu. Parkování přímo u penzionu nebo 100m od penzionu zdarma.

 

tel: 602 809207

info@suge.cz

 

Účinkují

V pohádkové rezervací žijí např. Bludička, loupežníci, čert , čertice, hejkal ,vodník....

Kontakty

www.suge.cz

Termíny