Láskyplné vztahy jsou základem života

Volný čas

Přednáška Alicie Hamm

Láska a emoce jsou motivací v každém okamžiku našeho života, naše láskyplné vztahy nám dávají sílu, která nás vede v životě a jejich charakter tvaruje naše životy. Bůh je esencí Lásky a naším spojením se Světlem, ale Láska je také Ohněm a někdy nás Láska může dohnat k šílenství… Potřebujeme tedy pracovat na našem vztahu k Lásce, stejně tak jako musíme pracovat na našich Láskyplných vztazích, protože tyto vztahy jsou naší cestou ke štěstí… Láskyplný vztah je spojen se schopností radovat se a to je spojeno se schopností cítit potěšení.

Alicia Hamm je šamanka původem z Argentiny, která přijala jméno „Most“ (the Bridge). Alicia následuje tradice indiánských kmenů (Lakota a Hopi ) severní a jižní Ameriky. Mezi její učitele patřil Walace „Černý los“ (Wallace – Black Elk), který je i její hlavní a největší učitel. Na svých seminářích pracuje s lakotským šamanským léčivým kruhem (Medicine wheel), lakotskou školou snů (the Dream school). Na seminářích používá a pracuje s kyvadlem, krystaly, učí čištění aury, otevření čaker, meditace. Její přístup vychází z principu, že ona je pouhým nástrojem – Mostem, semináře řídí formou chanellingu. Alicia svým léčením umí přesně lokalizovat naše bloky, které jemným způsobem pročišťuje, uvádí nás do našeho středu, do spojení se silou přírody a do naší jednoduchosti. Dokáže posílit naše duševní síly a podpořit naši transformaci. V současnosti žije Alicia na Baleárských ostrovech v Palma de Mallorca a vede semináře, rituály a setkání po celé Evropě. Mluví španělsky, německy a anglicky.

Lektor: Alicia Hamm
Místo: Akademický klub (Akademie léčivé výživy), Údolní 1, Praha Braník (areál Pivovaru Braník)
Tramvají č. 2, 3, 17 - zastávka Nádraží Braník. Odtud cca 5 minut pěšky. V areálu pivovaru Braník sídlíme ve vilce hned u vrátnice.
Kontakt: 774 309 259, enasperk@centrum.cz
Cena: 500 Kč

 

Účinkují

Alicia Hamm

Termíny