Benefiční koncert na pomoc povodněmi postiženým Troubkám

Hudba

Hudba léčí aneb benefiční koncert na pomoc povodněmi postiženým Troubkám

 

Žižkovský klub XT3 pořádá 1. června minifestiválek kapel. Výtěžek ze vstupného poputuje na pomoc povodněmi postiženým Troubkám

 

Moravské Troubky, jedna z nejvíce povodněmi postižených obcí, se bude ztéto tragické události vzpamatovávat ještě dlouho. Aby se její obyvatelé mohli co nejrychleji vrátit knormální životu, rozhodl se žižkovský hudební klub XT3 uspořádat na podporu této obce benefiční koncert. V rámci akce, která začne 1. června od 19. hodin, vystoupí čtyři české různožánrové kapely. Vstupné bude dobrovolné a veškerý výtěžek zněj poputuje na účet Troubek, který obec speciálně zřídila pro humanitární pomoc.

č. účtu: 43-6947840237/0100, VS 9

 

 

Koncert začne vystoupením kapely Divná párty (stone rock), u nástrojů je následně vystřídá Munchies (alternative - dance music) a pak vystoupí Odečet plynu (rock). Tečkou benefičního koncertu bude produkce kapely Nestel postel (pop rock).

 

Dvoutisícová obec Troubky na Přerovsku se již podruhé vhistorii stala tragickým symbolem ničivých záplav, a proto cítíme povinnost nebýt kosudu této obce lhostejní a pomoci ji způsobem nám vlastním - tedy hudbou. Důvodem iniciovat tuto akci bylo ale i to, že během záplav vroce 2002 náš klub XT3, toho času sídlící na Palmovce, potkal podobně neblahý osud jako mnohé domy vTroubkách, a proto si umíme velmi dobře představit, co dnes obyvatelé obce prožívají. Rádi bychom výtěžkem ztéto akce přispěli ke zmírnění následků této tragédie," uvedl Dominik Zíma zklubu XT3.

 

Mediálními partnery akce jsou Radio 1, Radio Expres, Radio Rock Zone.

 

Účinkují

Divná párty (stone rock)
Munchies (alternative - dance music)
Odečet plynu (rock)
Nestel postel (pop rock)

Kontakty

www.xt3.cz

Termíny