UNILEVER Okoloprahy, Exact challenge

Volný čas, Sport, Pro děti

UNILEVER Okoloprahy se bude konat v krásném prostředístatku - hřebčínaFAVORY (http://www.favory.cz/) v malebném prostředí mezi Konopištěm a Prahou. Zde si můžete zazávodit a pak se projet na koních. Pro děti bude připraven dětský závod. Dokonce se budou moci projet na ponících, oslících a prohlídnout si další zvířátka. Budou si moci opéct vuřty a zazávodit na kolech. Závodníci si budou moci také opéct vuřta, dát si Birell, nebo Plzeň či Gambrinus.

NOVINKA!!!
Připravili jsme pro Vás 25km dlouhou trať pro ty méně zkušené.

Program Hřebčína Favory

Od 12.00 hodin, každou hodinu budou vypisované oganizované prohlídky hřebčína pro zájemce - prohlídka cca hodinu, cena je 70,- Kč za osobu. Od téže hodiny budou na jízdárně přichystaní-nasedlaní 2x poník, 1x osel, 3x velký kůň, pro zájemce o svezení. Kdo bude mít zájem o svezení, koupí si ve špejcharu na baru jízdenku, tu pak předá dotyčnému Koni:). Jízdenky jsou v hodnotě 20,- Kč, a bude se jednat o dvě kolečka na jízdárně, u kočáru pak o kolečko kolem statku. Rovněž od 12.00 bude nachystané ohniště a pruty na opečení. Na baru si děti oproti lístku vyfasují vuřty a jdou si je opéct.

Jelikož bude plnocyklistů a jejich rodin na akci Radegast Birell Okoloprahy 6.9.2009, neváhejte a rezervujte si vyjížďky na koních. V místě pak neručíme, že se bude moci projet na koni.

Termíny