FEEL THE FUNK vol. 8, Alesh One & DJ Goldstar

Hudba

Kdo by si snad myslel, že Feel The Funk už není mezi námi, velmi by se mýlil, protože je stále tady a v plné síle. Na jeho osmý díl se můžete těšit už 4. června!

Alesh One je přezdívka berlínského selektora, jehož srdce tepe v rytmu funku, soulu a rapu. Kdo někdy jen zaslechl gramofonové desky ze 70. let, nebude mít problém pochopit jeho životní lásku k těmto dnes již historickým klenotům a ocení i hravost, s jakou nahrávky pouští a doplňuje o nové zvuky a pazvuky. Alesh One je původem z Čech, nicméně už nějaký ten rok žije v Berlíně, kde je členem DJského sdružení SoulClap!, které se věnuje pořádání tamějších akcí. Na Feel The Funk vol. 8 se postará o zábavný hudební výběr. Ze svých kufrů vytáhne nesmrtelné funk a soul skladby, na které se bavili už naši rodiče. Vše zkombinuje s dalšími styly a to vše naservíruje takovým způsobem, že na tento večer jen tak nezapomenete.

DJ Goldstar už půdu Feel The Funk okusil a nikoho tedy nepřekvapí, že se vrací, protože kdo by se vrátit nechtěl. Goldstar má za sebou dlouhou DJskou historii vroubenou projekty ETA DJ's nebo Mash Up Funk a namíchá Vám nadupaný funkový koktejl v jeho vlastním stylu.

Ať jste velcí, malí, zelení nebo fialoví, nenechte si tenhle večírek ujít a nepropásněte příležitost vytáhnout ze skříně nějaký ten funky ohoz, který jistě perfektně zapadne do světa Feel The Funk.

Každý večírek Feel The Funk byl neopakovatelný a tenhle nebude výjimkou. Přijďte se tedy 4. června pobavit do Buena Vista Clubu v Plzni, kde se na Vás budou těšit Alesh One a DJ Goldstar!

více na www.feelthefunk.cz

Účinkují

FEEL THE FUNK VOL. 8

Alesh One (SoulClap!) & DJ Goldstar (ETA DJS)

 

Termíny