Jako zázrakem - benefiční festiválek Asistence o.s.

Výstava, Divadlo, Hudba, Pro děti

 

<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} p.MsoBodyText, li.MsoBodyText, div.MsoBodyText {margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; font-weight:bold;} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->

Na čtvrtek 20. května jsme na Vyšehrad do parku u Starého purkrabství přichystali 4. ročník benefičního festiválku Jako zázrakem. Program pro děti plný divadélek, her a dalších překvapení začne ve 14 hodin. Mimo jiné uvidíte loutkové představení souboru Buchty a loutky a dále představení klientů Asistence o.s. Cesta kolem světa. Od 16 do 22 hodin se můžete těšit na program plný hudby, konkrétně například vystoupení Mária Biháriho, Saši Minajeva, Vrtule 1 nebo skupiny Garage s Tonym Ducháčkem. Nenechte si ujít zázrak na Vyšehradě, dobrovolné vstupné bude použito na podporu lidí se zdravotním postižením, připraveno bude bohaté občerstvení a plno překvapení včetně čajovny.

Asistence o.s. 15 let pomáhá studentům a absolventům Jedličkova ústavu a škol a dalším lidem s tělesným a kombinovaným postižením v Praze při jejich začleňování do běžného života ve společnosti.

Účinkují

Buchty a loutky, klauni, klienti Asistence o.s.

Garage a Tony Ducháček, Mário Bihári, Saša Minajev, Vrtule 1, Pánské Pěvecké Sdružení Extrémního Folklóru Krása

Další dokumenty k akci

  
Termíny