Projížďka historickým parním vlakem Šlechtična!

Výstava, Volný čas, Pro děti, Turistika

Zveme Vás na na projížďku mimořádným historickým parním vlakem Šlechtična. Odpoledne v 16.50 vyrazí z vlakového nádraží z Domažlic a poputuje do Plzně.

Domažlice -> Plzeň (ojdezdy)

Domažlice 16:50
Výh Rodnice 16:57
Blížejov 17:10
Staňkov 17:30
Holýšov 17:45
Stod: 18:00
Výh Chotěšov 18:07
Nýřany 18:20
Vejprnice 18:27
Plzeň-Jižní předměstí 18:37
Plzeň hl.n.os.n. 18:41









Termíny