Projížďka historickým parním vlakem Šlechtična!

Výstava, Volný čas, Pro děti, Turistika

Zveme Vás na na projížďku mimořádným historickým parním vlakem Šlechtična. Odpoledne v 13.30 vyrazí z Hlavního nádraží v Plzni a poputuje do Domažlic a zpět.

Plzeň -> Domažlice (odjezdy)


Plzeň hl.n.os.n. 13:30
Plzeň-Jižní předměstí 13:35
Vejprnice 13:42
Nýřany 13:50
Výh Chotěšov 13:56
Stod: 14:10
Holýšov 14:25
Staňkov 14:35
Blížejov 14:55
Výh Rodnice 15:00
Domažlice 15:06


Domažlice -> Plzeň (ojdezdy)

Domažlice 16:50
Výh Rodnice 16:57
Blížejov 17:10
Staňkov 17:30
Holýšov 17:45
Stod: 18:00
Výh Chotěšov 18:07
Nýřany 18:20
Vejprnice 18:27
Plzeň-Jižní předměstí 18:37
Plzeň hl.n.os.n. 18:41









Termíny