Čarovný pohádkový les na Galiku

Pro děti

Tradiční a velmi oblíbená cesta pohádkovým lesem se uskuteční v neděli 30. května u turistického hotelu Galik ve Velkých Karlovicích.

 

Na dobrodružnou pohádkovou cestu, tentokrát s čarodějnickým motivem, mohou účastníci vyrazit už od devíti hodin ráno. Poslední účastníci budou moct vyrazit kolem poledne.

Na magické cestě lesem určitě potkáte čaroděje, čarodějnice, Ježibabu z Perníkové chaloupky, černokněžníka, Rumburaka s Arabelou a další pohádkové bytosti a nebude chybět ani kouzelník, který předvede své triky a kouzla.

„Děti se navíc setkají i se zvířátky žijícími v našem kraji a pokud budou chtít, mohou nakrmit ovečky. Akcí provede Veverčák Čenda, populární maskot z Rodinných pasů," uvádí Pavel Mikula, vedoucí hotelu Galik.

Po nenáročné cestě pohádkovým lesem, při které děti sesbírají razítka a hodně sladkých odměn za splněné úkoly, bude následovat vyhlášení a velký čarodějnický diskotékový rej. Nejkrásnější masky získají zajímavé ceny od oblíbeného hračkářství Pompo.

„ Akce se uskuteční za každého počasí, vstupné je dobrovolné", dodává Pavel Mikula.

Pro ty, kteří si chtějí naplno užít víkend s rodinou v podhůří Beskyd a Javorníků je k dispozici také lanové centrum u hotelu Horal a Wellness Horal se saunovým světem a pestrou nabídkou masáží.

Termíny