Mladí na ZEMI

Výstava

Festival Mladí na Zemi se uskuteční dne 22. května v neformálních prostorách Centra volného času Legáto. Cílem festivalu je umožnit mladým cestovatelům seznámit posluchače s jejich zážitky a umožnit neformální setkání všem mladým lidem, které cestování naplňuje. Festival je pro všechny návštěvníky zdarma, což umožnila Nadace Vodafone, která festival zaštítila a další partneři festivalu.

Festival Mladí na Zemi by chtěl vytvořit tradici „nekomerčního" pohodového festivalu pro mladé lidi a spíše než festival se stát každoročním setkáním mladých cestovatelů.

V rámci festivalu budou posluchači moci objevovat krásy několika zemí(Arménie,Rwanda,Korsica, ...). Kromě cestovatelsky laděných přednášek bude na festivalu i „informační" přednáška o měkkém turismu. V rámci doprovodného programu budou moci návštěvníci shlédnout i fotovýstavu fotek z různých koutů naší planety a nebo využít testovaní elektrokol.

Festival je doplněn workshopy a to základy lezení a základy focení digitální zrcadlovkou v exteriéru.

O.s. Naboso, pořádající tento festival, se rozhodlo pronajatý prostor poskytnout i neziskovým organizacím z oblasti cestování, ekologie a volného času. I s těmito organizacemi se budete moci během festivalu seznámita dozvědět se více o jejich činnosti.

Během festivalu si budou moci účastníci zasoutěžit o hodnotné ceny.

Kdy: 22.5.2010, 10:00-18:00
Kde: Centrum volného času LEGATO
Stamicova 7
623 00 Brno - Kohoutovice

Kontakty

www.naboso.org

Termíny