XV. Třebíčské slavnosti piva

Hudba

XV. Třebíčské slavnosti piva
„Pojď na jedno" s přáteli!
Největší lidová slavnost zlatavého moku na Moravě!

Co: Jubilejní 15. ročník Třebíčských slavností piva
Kdy: 28. a 29. května 2010
Kde: Třebíč, Karlovo náměstí

Dva dny zábavy, české i zahraniční pivovary na jednom místě, stylové občerstvení, gurmánské speciality, bohatý kulturní a doprovodný program a nezapomenutelná atmosféra největšího pivního městečka na Moravě - to je náš tip na poslední květnový víkend pro Vás a Vaše přátele!

Třebíčské slavnosti piva jsou jedinečným svátkem s přehlídkou zlatavého moku
v podání českých i zahraničních pivovarů. Unikátem je hojná účast pivovarů
z různých koutů naší země. Letos budeme mít možnost ochutnat nově desítky značek piv Belgických, Německých a světových importérů.
Dominantami vzniklého pivního města budou letos dvě scény s bohatým hudebním programem - Hlavní tribuna a regionální stage, mezi kterými budou umístěné centrální velkostany jednotlivých pivovarů s ulicí pro promenádu. V krytých prostorách s výčepy bude připraveno sezení pro několik tisíc návštěvníků.
Vstupné je pro tento rok stejné jako minulý tj. 109,- v předprodeji a 149,- na místě. Předprodej vstupenek probíhá na tradičních místech a letos nově v síti Ticket Stream. Prvních 1000 prodaných vstupenek si návštěvníci budou moci na místě vyměnit za poukaz na pivo zdarma. Tyto vstupenky budou označeny speciálním razítkem.
V pátečním programu se návštěvníci mohou těšit na vystoupení kapel Toxique, Patrola šlapeto, Reflexy, Argema nebo na siláka světových parametrů Železného Zekona. V sobotu vystoupí československá superstár Martin Chodúr, slovenští slavíci DESmod, Petr Bende & band, Team Revival a mnoho dalších. Se svou gastronomickou show přijede Zdeněk Pohlreich z pořadu „Ano šéfe!". Na své si přijdou i milovníci místní rockové muziky. Na Regionální stage se během obou dnů vystřídají jak legendy třebíčské hudební scény, tak i nové hudební formace. Atmosféru slavností podtrhne sobotní komponovaný ohňostroj nad náměstím. Akce se koná za každého počasí! Nenechte si ujít návštěvu největšího pivního města na Moravě! Pojďte s přáteli „na jedno"!

Bližší informace na www.slavnostipiva.cz

Účinkují

Info o účinkujících:

MARTIN CHODÚR s kapelou - první ČeskoSlovenská SuperStar, Objev roku 2009 v prestižní anketě Český slavík Mattoni, v anketě TýTý a mnoha dalších. Zpěvák, vycházející star a exkluzivně první vystoupení na Vysočině!
Tento koncert přináší Zájezdy.cz

TOXIQUE - česká indies-popová skupina včele s charismatickou frontmankou Klárou Vytiskovou, držitelé titulu Objev roku Výročních cen akademie populární hudby Anděl a mnoha dalších. Toxický repertoár napříč hudebními žánry a extravagantní show!

PETR BENDE & band - přední umístění v anketách Český Slavík Mattoni, zpěvák, skladatel, multinstumentalista a kritiky uznávaný muzikant s hity Anděl perutí mách, Nad horú svítá, Zaklínám své moře, Vidím sebe vedle tebe, současným hitem Tráva a mnoha dalšími...

DESmod - slovenská rocková kapela, která drtí českou i slovenskou hudební scénu! Jako první v historii porazila skupinu Elán v divácké anketě Zlatý Slávik, kapela, která nechybí na žádném významném festivalu a která v květnu přichází s novým CD.

PATROLA ŠLAPETO revival band - nezapomenutelné hospodské písně minulého století, repertoár génia české písničky Karla Hašlera a skladby jako Kde je moje máma, Ručičky nebojte se ... a mnoho dalších v podání oblíbených „Šlapeťáků" známých z mnoha TV pořadů.

TEAM revival - největší hity „Teamů" v čele s dvojníkem Palo Habery a v podání revivalu, který se jako jediný v ČR zasloužil o oficiální podporu a uznání hvězdné kapely, hity jako Reklama na ticho, Mám na teba chuť, Je to vo hviezdach a mnoho dalších...

ZDENĚK POHLREICH - hvězda TV obrazovky, český šéfkuchař, moderátor, mistr svého řemesla a jeho gastronomická show!

Termíny