Dobrá Karma, bleší trhy, 4. brněnská epizoda

Volný čas

Pro někoho odpad - pro jiného poklad.
Rádi bychom vás pozvali na 4. Dobrou Karmu - pravidelné bleší trhy v Brně.

Zveme všechny, kdo mají rádi atmosféru bleších trhů a krásné nedělní dny, setkání a posezení. Na místě bude zajištěno občerstvení, hrát bude DJ. Akce je vhodná pro děti i pejsky. 

Máte byt přeplněný věcmi, které už nepotřebujete? Přijďte jako prodejce na Dobrou Karmu a nabídněte je těm, kterým by se mohly hodit. Poznejte radost někoho, kdo dá nový život něčemu pro vás nepotřebnému, získejte více prostoru a nějaké drobné navíc.

Zveme taky všechny, kteří nutně nepotřebují nejnovější model varné konvice, ocení její příběh a stačí mu, aby fungovala. Zveme studenty a ostatní, kteří se právě přestěhovali a potřebují základní vybavení. Možná i sběratelé najdou nějaké zajímavé kousky.

Zveme také ty, kteří rádi objevují nová místa.
ArtBar Druhý Pád je nový divadelně-hudební podzemní prostor, který vytvořili umělci a přátelé divadla Druhý Pád, najdete ho ve sklepě paláce Samuela a Bernharda Morgensterových na ulici Štefánikova 1. 
Vchod je z ulice Kotlářská, ze zastávky trolejbusů Pionýrská, kde vidíme konec Lidické, takže vlastně vůbec nejsme Štefánikova 1.

Zveme prostě všechny, kteří rádi dávají věcem novou šanci.
Všechny věci chtějí být užitečné. Všichni chtějí dobrou karmu, i věci.

Informace pro prodejce a přihlášky zde: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2Bz9kt1QZgcR5SKu0bQyRf2vPXZEWjvkUiWTxLLAe1RGjhw/viewform

We would like to invite you to the 4th Good Karma. 
Feel invited to enjoy Sunday atmosphere at the flea market together with good music and tasty refereshments. Kids and dogs are welcome.
Is your home full of things which you don't need anymore? So bring them to Good Karma market and let them find new owners. You will make this new owner happy and your favorite toy will be useful again. So lets have more space at home and some extra coin in the pocket :) 
We would also like to invite anybody who don't need the newest kettle which is on the market but is just fine with something that works or has a story behind. Both collectors and students who have just moved into the flat and need basic furniture to start with, may find treasures and interestings articles here.
We are happy to cooperate with foundations and charity shops who will have their stalls here. Do you prefer to give your things away to someone who may actually make good use of it, just bring it here. 

Everybody wants to feel useful. Even the things like to be useful. And here you can give them a new chance. 
Everyobody wants Good Karma, even the things. :)

Application:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2Bz9kt1QZgcR5SKu0bQyRf2vPXZEWjvkUiWTxLLAe1RGjhw/viewform

Termíny