VELVET REVOLVER REVIVAL, BÁRA ZEMANOVÁ & BAND

Hudba

Velvet Revolver Revival

Prudká nálož revivalu americké super kapely Velvet revolver (Ex -Guns ,n'

Rosses) , která již dva roky úspěšně působí na české i zahraniční scéně, ze společných koncertů např.: Die Happy, Gaiah Mesiah, Krücipusk, Doga, Děda mládek illegal band, Mule!(De),The Vagrants (Australia), Pelletheads (England). Kapela plánuje mini Evropské tour v UK a Švýcarsku společně s kapelou ILL Fish. Kapela řadí do svého repertoáru i známé songy od kapel jako jsou Foo Fighters, Lenny Kravitz, Nickelback atd.

Bára Zemanová & BAND

je mladá, crossoverová kapela, která se utvořila kolem zpěvačky Báry Zemanové v roce 2007. Po debutu Rozjetej Vlak, na kterém se jako autoři podepsali především Honza Křížek a Vojta Říha (Blue Effect), si projezdili většinu českých festivalů a po turné Rozjetej Vlak získali 2.místo v udílení cen Deska roku a Bára se umístila jako Skokan roku v anketě Český Slavík. Po 2 letech práce na autorské desce vyšlo 11.11.2010 nové album Magistrála natočené v Sonu u Milana Cimfeho a kapela teď připravuje koncerty k této desce.

 

Účinkují

VELVET REVOLVER REVIVAL

BÁRA ZEMANOVÁ & BAND

 Nynější složení kapely je: Bára Zemanová, Richard Scheufler jr. (bicí nebo kytara), Jakub Zeman (el.kytara), Honza Vaníček (basa) a jako host bubeník Martin Hejcman.

 

Termíny