Obří závod

Sport

Obří závod 2010

Jeden muž a jedna žena

Kanoe, MTB (horské kolo) a běh!

To jsou hlavní znaky OBŘÍHO ZÁVODU.

Jeho 4. ročník se uskuteční v sobotu 8. května 2010 Hostinném.

OBŘÍ ZÁVOD je lehce netradiční, lehce extrémní a hlavně závod úplně pro všechny!! Obří závod je spojením sportovního výkonu a spolupráce muže a ženy. Čeká je 1,5 km pádlování na kanoi, dále 11 km jízdy na kole (MTB) a nakonec 5,5 km běhu. Vše vedené malebným okolím města Hostinného.

V sobotu 8. května se bude konat již čtvrtý ročník. Závod je určen pro širokou nejen-sportovní veřejnost. Smíšené dvojice, tedy muž a žena se mohou zúčastnit ve dvou kategoriích. Buď v kategorii DVOJICE nebo v kategorii TÝMŮ. V první kategorii absolvuje celý závod, všechny tři disciplíny, jedna dvojce, jeden pár. V týmech se příslušné dvojce střídají po jedné disciplíně, teda na jeden tým jsou potřeba 3 muži a 3 ženy. Z toho je vidět, že účastníci kategorie dvojic, získají daleko intenzivnější zážitek.

Po skončení celého závodu a doběhnutí poslední dvojice, bude následovat vyhlášení výsledků ve všech kategoriích. V průběhu celé akce bude probíhat doprovodný program formou různých vystoupení, soutěží a her (čtyřkolky, skákací a klokaní boty, nízké lanové překážky...).

Na večer máme pro vás připravenou Afterparty na místním koupališti!!!! Vstup bude 90Kč a pro účastníky závodu bude zdarma...:-)!! Těšit se můžete na zástupce domácí scény Zboudyhluk. Stálici Obřího závodu královedvorskou ska-punkovou úderku Groteska. Dále na Honzu Richtera a dva poppunkové bandy z Moravy Criminal Colection a N.S.O.S., které spolu chystají vydat splitko. Je se na co těšit!!!

Hostinné, 8. května 2010

Pořadatel: S - ve městě, o.s.

www.obrizavod.cz

Kontakty

www.obrizavod.cz

Termíny