Vodácká expedice ČVACHTAL BEROUNKA 2010

Volný čas, Sport, Pro děti

Ahoj plavčíci, prázdniny jsou za chvilku za dveřmi, a sním začne i naše vodácká expedice čvachtal 2010. Pokud zrovna nemáš žádný prázdninový program, a chceš zažít spoustu legrace, poznat historické památky naší vlasti, a poznat nové kamarády, tak to zkus snámi !

Datum Vodácké expedice: 2. Července- 13. Července 2010.

Kontakt: 737/829657-Jirka Nebo volej: 732/793194-Čvachtal.

Náklady na cestu hradí Klubovní Hnutí o.s., neziskové sdružení pro rozvoj zájmových klubů dětí a mládeže vČR.

Lodě, pádla, zdravotnická péče, a vesty jsou zajištěny. Sraz pro mimo Žďárské účastníky je vKarlštejnském Campu. Jídla bude dost (haha)... Takže se nemusíte bát, že budete hlady.

Vpřípadě, že budete chtít jet dřív a pojedete od Brna, zajistíme vám vnašich klubovnách ubytování. Je nám potřeba nahlásit vše týden do předu SMSkou, či telefonicky !

Hlavní vedoucí: Bečvář Jiří-ml.

Zástupce: Stanislav Vašíček. Zdravotník je zajištěn ! Budete potřebovat přihlášku, doklad od lékaře, a doklad o bezinfekčnosti. Doklad od lékaře, a potvrzení o bezinfekčnosti předložíte až na místě. Nezapomeňte vzít sebou doklad o zaplacení vodácké expedice ! Přihlášku je potřeba poslat e-mailem hned, jakmile ji vyplníte !

Napište si o přihlášku a další dokumenty KONTAKT: : klubovni.hnuti@seznam.cz

Další informace: Budete muset mít sjednané úrazové pojištění. (Doklad doložíte na místě). Nezapomeňte na kartičku pojištěnce !

LIMIT ÚČASTNÍKŮ 20-50. Věk účastníka: 13-20 let.

Pořadatel VODÁCKÉ EXPEDICE ČVACHTAL 2010 je: Klubovní Hnutí o.s., neziskové sdružení pro rozvoj zájmových klubů dětí a mládeže vČR.

Cena tábora: 2500,-Kč. Členové Klubovního Hnutí o.s., platí jen 1900,-Kč.

Je potřeba částku zaplatit na čú: 231205310/0300. Nejpozději 14 dní před akcí ! Pokud nemáte svůj bankovní účet, poproste rodiče, aby platbu provedli oni. Platbu lze provést i dřív.

Do zprávy pro příjemce napište: Vodácká expedice ČVACHTAL 2010.

A do VS= Variabilní Symbol pište rodné číslo účastníka !

Jak se dostanete do Karlštejna ? Snadno. ZPrahy hl., nádraží osobákem, směr Karlštejn. Tam je konečná zastávka. Tam vystoupíte, a vydáte se do Campu. Camp je kousek od nádraží, u řeky Berounky.

Vpřípadě, že budete chtít mít po příjezdu do Karlštejna spojku, tak budete muset nahlásit, kdy přijedete, a my tam na vás počkáme.

Naše fotogalerie: www.fotogalerieuplnek.euweb.cz

Jsme i na Facebooku:

http://cs-cz.facebook.com/pages/Klubovni-Hnuti-os/98437253268

CO SEBOU ?

Výstroj:

3-4 trika kr. rukáv, lodní pytel, 1-2 košile dl. Rukáv 1x krátké kalhoty, (i elastické), 2x plavky, 7x slipy nebo trenky, 1x slabá tepláková souprava, něco na spaní, 2x šusťáková souprava, 1x tepláková souprava, 2x staré džíny nebo maskáče, 1x svetr-teplý, 1x bunda (např. maskáčová), 1x pláštěnka, 5x ponožky na vodu (i roztrhané), 7x ponožky normální, 1x ponožky teplé, 1x botasky, 1x tenisky , 1x boty do vody, 1x čepice s kšiltem nebo klobouk, 1x šátek, kapesníky, 1-2 ručníky,

Výzbroj: hygienické potřeby - kartáček, pasta, mýdlo, hřeben, opalovací krém, repelent, toaletní papír, stan, kytaru, můžete si vzít fotoaparát, nebo dvd kameru... sluneční brýle, baterka, kolíčky + šňůra, provázky + sáčky (hodně), ešus, lžíce, hrneček, utěrka, nůž, otvírák, lahev na vodu (1,5 l), hadr na úklid stanu, 1x KPZ, 1x blok + tužka, 1x spacák,1x karimatka, !!! Kartička pojištěnce !!! !!! LÉKY !!! Kapesné dle uvážení (500 - 1000 Kč). POZOR ! Své osobní oblečení a další věci nebalte do kufrů ! Toto zavazadlo se na vodu nehodí, a zbytečně by zavazalo ! Pořiďte si lodní (vodácký) pytel !!!

 

Termíny