Přijďte se pobavit na noc plnou studentských aktivit a skvělé hudby!

Hudba

Svoje první narozeniny si asi nikdo z nás nepamatuje. Tyhle se vám ale do paměti vryjí. Portál StudentPoint se chystá 28. dubna v pražském klubu Retro Music Hall sfouknout svou pomyslnou první svíčku na narozeninovém dortě. Navzdory svému věku se ale chystá pořádně pobavit. A stejně s ním můžete i vy.

 

Nejen že si užijete skvělou muziku v podání alternativně ska a reggae protřepaných Chaotic, ska soulových magorů z Discoballs a naprosto neotřelé elektro-jazzové formace S.O.I.L., ale také se dozvíte, kdo z vás vyhrál ceny za osmdesát tisíc v soutěži StudentPointu.

 

Večer ale nebude mít volný spád. O zábavu se postarají hrající a performující studenti z divadla DISK. Jejich úkolem bude nejenom pobavit studentstvo v davu, ale hlavně předat výhry v soutěži StudentPointu o ceny za 80 tisíc korun. Čeká vás předávání a děkovačky v netradičním stylu, a to s lidmi, kterým není svaté zhola nic!

 

Aby té invence a originality nebylo na tomhle veselém večírku málo, budete si odtud moct odnést opravdu neobyčejné triko z dílny kluků z Vysoké školy umělecko-průmyslové. Těm s větší výdrží se po půlnoci budou věnovat dj´s 2K a Ark.

 


Účinkují

Line-up

 

20:00 – 21:00             CHAOTIC    

21:00 – 22:00             S.O.I.L.

22:00 – 22:45              audio-vizuální show StudentPointu

23:00 – 24:00              DISCOBALLS

24:00 - ?                      DJ 2K, DJ ARK – SHADOWBOX.CZ

Termíny