Taneční skupina T-komplex má narozeniny

Divadlo, Hudba, Sport, Pro děti

T-komplex má narozeniny

 

Ve čtvrtek 22. dubna a vpátek 23. dubna v18,00 hodin se uskuteční vŠemberově divadle ve Vysokém Mýtě gala vystoupení taneční skupiny T-komplex a jejich hostů.

T-komplex, to je především moderní tanec. Letošní rok začíná nebo pokračuje vtančení přes 120 dětí a mládeže. Týdně jsou to hodině poctivé práce, dřiny, potu a výsledek Vám dáme kposouzení právě ve čtvrtek a vpátek ve finálovém vystoupení.

Tam si tanečníci pozvali i svoje kolegy zjiných zájmových kroužků, aby společně snimi oslavili svoje 22. narozeniny, jak jinak než zase tancem. Vedle moderního tance se vám představí i tanečníci street dance nebo velmi úspěšné tanečnice orientálních tanců. Pozvání přijali i tanečníci standartních tanců, kteří přijdou své kamarády podpořit a předvedou i oni své umění .

Taneční skupina T-komplex, která je pod křídly DDM Mikádo ve Vysokém Mýtě roztančila za 22 let své existenci několik generací tancechtivých „mejťáků", ale i přespolních.

Rádi bychom Vás pozvali na vystoupení dětí a mládeže a představili i ty, kteří je po celý rok provází a předávají jim své taneční zkušenosti.

Přijďte nás podpořit a dobře se bavit.

Termíny