Baškohrátky aneb divoká plavba netradičních plavidel

Volný čas, Hudba, Sport, Pro děti, Turistika

BAŠKOHRÁTKY 2010 aneb DIVOKÁ PLAVBA je den plný zábavy a legrace, ale hlavně kreativní soutěž nadějných konstruktérů fantazijních korábů, výstředních lodí, netradičních plavidel a jiných neodolatelných plovoucích nezvyklostí. Navrhněte a dejte dohromady své plavidlo a vrhněte se do bláznivého zápolení před zraky zvědavých diváků. Čím bláznivější a originálnější stroj bude, tím větší šance se nabízí k přednímu umístění v konečném pořadí. Na vítěze čekají zajímavé odměny v hodnotě 30.000,- Kč! Zúčastněte se, nicVás to nestojínebo se přijďte podívat a podpořit své favority.

Tato akce, jež má ambice státi se tradicí, má za cíl vyzdvihnout turistickou atraktivitu regionu a nabídnout mládeži, avšak nejen jí, kreativní zábavu a prázdninovou náplň při tvorbě originálních vodních přemisťovadel, netradičních plavidel.

Hlavní program doplní hry a soutěže pro děti i dospělé, nafukovací atrakce,aquazorbing, vodní trampolínya občerstvovací základny plné lahodného jídla a pití, ale také taneční zábava s živou hudební show při západu slunce.Moderátorem akce je jako každý rok - borec Vlasta Korec.

Účinkují

Vlasta Korec, skupina ABRAXAS, Traktor, R.U.M.

Termíny