Život bez bariér

Výstava, Volný čas, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

Chcete se dozvědět jak se dá aktivně trávit důchodový věk? Jak usnadnit a zpříjemnit seniorům život? Jak pomoci handicapovaným vést plnohodnotný život? Jaké změny a úpravy vyžaduje zdravotní omezení? A také jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby?

 

Odpovědi na tyto a další otázky najdete na výstavě Život bez bariér, zaměřené na seniory a osoby s handicapem. Cílem výstavy je pomoci lidem s různými druhy handicapů, a to jak zdravotními, tak společenskými a přispět tak ke zlepšení života, integrace do společnosti ve všech sférách jejich činnosti.

 

Najdete zde pestrou nabídku firem poskytujících sociální a asistenční služby, úpravy bydlení, vozidel, možnosti trávení volného času a cestování.

 

Šestý ročník výstavy Život bez bariér se koná ve dnech 10. – 12. listopadu 2017 na Výstavišti Černá louka Ostrava. Výstava bude probíhat s výstavou s názvem KREATIV, která nabídne nepřeberné množství workshopů, korálků, látek, materiálů a pomůcek pro tvoření.

Držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů + jejich doprovod - vstup ZDARMA!

Termíny

  • 10.11.2017
    -
    12.11.2017
    Cena:
    70 Kč - dospělí; 50 Kč - děti, studenti, důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů ; 20 Kč - hromadný vstup pro školy (minimálně 20 osob)