PILSEN QUEEN TRIBUTE Band

Hudba

LIVE MUSIC

kapela vzdávající svou tvorbou hold hudební legendě

Pilsen Queen Tribute Band je hudební skupina z Plzeňského kraje, kterou tvoří ověření muzikanti mající za sebou stovky vystoupení v kapelách různého žánru. Aby vzdali hold hudební legendě, začali spolu v létě roku 2007 hudebně spolupracovat Pavel Vlach, Filip Nováček, Michal Rajtmajer, Roman Škala, Martin Petrášek a Radek Vaník. Výsledkem je projekt s názvem Pilsen Queen Tribute Band.
Hudební projev tohoto seskupení lze charakterizovat jako precizní hudební reprodukci studiových verzí skladeb skupiny Queen včetně tolik charakteristických vokálů (zpívají 4 členové skupiny). Samozřejmě některé písně doznaly oproti originálu jistých změn, např. novější zvuk, nebo jsou obohaceny některými invenčními prvky.
Repertoár skupiny zahrnuje množstvím skladeb, které tvoří průřez téměř celou tvorbou skupiny Queen. Počínaje albem Sheer Heart Attack až po Innuendo má skupina v repertoáru minimálně jednu skladbu z každého řadového alba Queen. Těžištěm vystoupení jsou však oblíbené Hity z alb The Works, A Kind Of Magic a The Game.

Účinkují

  • Filip Nováček - sólový zpěv; Pavel Vlach - kytary, zpěv; Radek Vaník - bicí nástroje, zpěv
  • Martin Petrášek - basa, zpěv; Roman Škala - klávesové nástroje; Michal Rajtmajer - kytary

více na www.queentribute.cz

 

Termíny