BOUNCE!BOUNCE! & HIFFI AND MC JAKOB

Hudba

after party po společném koncertě SUNSHINE & SKYLINE!

pro návštěvníky koncertu Sunshine & Skulině zdarma / ostatní 50,-- Kč

Bounce! Bounce! je rezidenční klubová noc pražského klubu Chapeau Rouge vrežii dvou protagonistů Sunshine, známých pod jmény Kay a Tvzex. Po více než ročním působení vnejspodnějším patře Chapeau Underground, díky zvyšujícímu se zájmu, expandovala i do dalších míst Čech a Moravy, buď jako samostatná party, nebo jako součást koncertů Sunshine.

Filozofie Bounce Bounce je jednoduchá ale o to účinnější: postavit na hlavu dogma djské etiky a zaběhlých principů, vnést do klubové kultury punkovou drzost a přinutit lidi vnímat reprodukovanou elektronickou hudbu se stejným nadšením a fyzickým nasazením jako živé koncerty, což se podle všeho daří. Vidět stagediving nebo crowdsurfing na Bounce! Bounce! není nic neobvyklého a zvláštního. Kay sTvzexem nejsou ani omylem typičtí djs, jsou to dva hudbou posedlí nadšenci, kteří se nezdráhají prolít stejně potu, jako lidé na tanečním parketu a odezva je adekvátně spontánní.

Hiffi a Jakob - Jeden projekt, tým dvou, jeden za mašinkami, druhý za mikrofonem

Jako členové Skyline, přední české elektronické kapely, absolvovali za dlouhé roky stovky živých vystoupení na prakticky všech významných místech a festivalech v Česku, a spolupracovali s řadou renomovaných producentů a umělců s Čech i ze zahraničí - MC Jacoba lze zaslouženě nazvat ostříleným party veteránem, pravidelně doprovázejícího především drum'n'bassové DJs na české scéně (Suki, Katcha, Bassbeast crew), spolupracoval ovšem i s některými respektovanými zahraničními jmény (Roni Size, DJ Muffler, MC Det, Dynamite, pokud jmenujeme alespoň pár z nich), zatímco Hiffiho producentské kvality ho dovedly do různých oblastí - počínaje produkcí alb (nejen Skyline), a konče výrobou znělek pro známou českou televizní stanici.

Sdílejíc stejnou vášeň pro elektronickou hudbu, Hiffi a MC Jacob jsou tady, aby vám ukázali pořádný electro breakbeat odvaz

Termíny