DYNAMIC Line uvádí WEEKEND 2010/1

Hudba

Jistě si vzpomínáte na tu vlnu nadšení po posledním díle akce The Weekend , kdy naší severočeskou základnu navštívila rakouská dvojice Camo & Krooked . Proto jsme při příležitosti desátých narozenin sdružení Dynamic line zašli ještě dál .

Je nám ctí oznámit ,že hlavním dozorem celého naro

zeninového mejdanu bude anglický killer ze stáje Lifted music, talentovaný producent Rob Dickenson alias Apex .

Rob již nějaký ten pátek přebývá v německé Berlíně a odtamtud knám přijede naservírovat pořadnou porci svého umění . Za posledních pár měsíců vyšlo nezpočet nových realesů , včetně nového počinu na domovské značce Lifted s pořadovým číslem 08 - Entrapment E.P.

Jeho vybroušený zvuk a perfektní techniku budete moc shlédnout, v nově upraveném Dělnickém domě v Hrádku nad Nisou . Připraven je sound systém od Funktion - One a samozřejmostí se stala vychytaná projekce .

O support se postará české dnb no.1, dj X.Morph z brněnské stáje redrum, dále se mužeme těšit na pražskou dvojici Ark feat Mc Jacob . Svoji perfetně připravenou show předvedou i liberečtí residenti Skuban & Fireball ve svém společném setu . K akcím Weekend neodmyslitelně patří i místní matador Dj Peet, A o rozjezd celé party se postarají Zero a také člen Avantagrads dj Ph8ton .

Vstup na párty je po celý večer pouhých 90 czk . Pro prvním 50 navštěvníku jsou připraveny cd Apex Lifted Promo a spousta dárečku od www.growshop.cz

 

Termíny