***Víkendový pobyt s projížďkou na BUGY DROMU***

Volný čas, Sport, Turistika

Nabízíme příjemný víkendový pobyt pro dvě osoby, při kterém si může každý z Vás příjemně zvýšit hladinu adrenalínu a zároveň předvést své řidičské umění.

-------------------------------------------------------------------------

Pobyt tvoří ubytování na dvě noci ( pátek + sobota ) v pokoji s moderní koupelnou a příslušenstvím, barevnou TV se SAT programy, 2 x snídaně formou švédského stolu pro 2 osoby, kompletně vybavený minibar na pokoji ( na osobu : 0,20 lt známkové víno, 0,33 lt značkové pivo, 0,33 lt minerální voda, 0,25 lt ovocný džus, 0,33 lt Coca Cola, nebo Pepsi Cola ), polopenzi pro dvě osoby formou výběru z celého jídelního lístku, parkovací místo na vlastním parkovišti.

--------------------------------------------------------------------------

Všechny naše pokoje jsou vybaveny novým moderním nábytkem, prostorné koupelny mají vlastní příslušenství + WC. Každý pokoj má barevný TV se SAT programy, radiopřijímač, ledničku. Pro všechny hosty je bezplatně k dispozici hotelová posilovna, kterou hotel stále zdokonaluje.

 -------------------------------------------------------------------------

Hotel úzce spolupracuje s firmou, která se zabývá importem a prodejem profesionálních terénních bugin a zároveň provozuje vlastní půjčovnu těchto terénních speciálů. Přímo v areálu firmy, na upravené crossové trati si může každý náš host vyzkoušet své umění v řízení těchto dvoumístných speciálů. Trať je určena pro začínající a středně pokročilé jezdce a po základní instruktáži zkušeným pracovníkem firmy je bezpečná i pro nezkušené jezdce a úplné začátečníky. Všechny stroje jsou tovární výroby a mají příslušnou homologaci. Firma každému jezdci bezplatně zapůjčí motoristickou přilbu, v případě nepříznivého počasí také speciální kombinézu. Podmínkou pro jízdu s terénní buginou na crossové trati v areálu firmy je pouze zkušenost s řízením osobního automobilu, věk nad 15 let, výška alespoň 150 cm. Firma je vzdálena necelých 5 km od hotelu a hotel zajišťuje dopravu do areálu firmy pouze po předchozí dohodě.

 

Víkendový program :

Pátek

 Příjezd do hotelu - ubytování.

 Večeře při svíčkách v hotelové restauraci, při příznivém počasí grilování na prostorné hotelové terase.

Sobota

 Snídaně formou švédského stolu v hotelové restauraci.

 Základní instruktáž v řízení terénní buginy - seznámení s vozidlem.

 Hodinová projížďka po crossové trati.

 Večeře při svíčkách v hotelové restauraci.

Neděle

 Snídaně formou švédského stolu v hotelové restauraci.

Pobytový poukaz obsahuje :

 Základní instruktáž v řízení terénní buginy pro dvě osoby.

 Hodinovou projížďku po crossové trati pro dvě osoby ( Každá osoba ve vlastní terénní bugině ).

 Páteční večeře pro dvě osoby ( hotelové talony s možností výběru z celého jídelního lístku ).

 Sobotní večeře pro dvě osoby ( hotelové talony s možností výběru z celého jídelního lístku ).

 Minibar pro dvě osoby.

 Ubytování se snídaní v hotelu Panský Dům na dva dny pro dvě osoby.

 Při příjezdu láhev sektu na pokoji.

 Cena poukazu pro dvě osoby : 3 790 Kč. Při pobytu pouze jedné osoby poloviční cena + 600 Kč.

 Pobytový balíček lze výhodně kombinovat s programem VÍKEND V SEDLE. Pro cenovou nabídku volejte hotel 602 411 791, případně Vám ji rádi zašleme na Váš e-mail.

 Při příjezdu je pro každého našeho hosta připravena cyklomapa, turistická mapa a prospekty s širokou nabídkou přírodních zajímavostí a památek z okolí Kostelce nad

Termíny