Live Music - VANESSA, CLIMATIZÁDO, Dj Lishuk

Hudba

Legendární Vanessa po více než deseti letech vstala z mrtvých a volá: „Ahoj, chcípni". Album Ave Agony produkoval Alexander Hacke (Einstürzende Neubauten) a kromě zpěváka Samira Hausera a skladatelů Miroslava Papeže a Daniela Rodného se na něm podíleli také bubeník Jaroslav Stuchlý a producent Jakub Horák.

Drsná parta, naturalistické české texty a obnažený obraz zkažené reality, taková je nová Vanessa. „Dneska hrajem mainstream, jsou to takový příjemný písničky pro lidi našeho věku, ale i pro ty mladší," říká Rodný. „Texty jsou o radostech a potěšeních lidí v krizi středního věku. Pokud se lidé o sobě chtějí něco dozvědět a odhalit temnou stranu, která je v každém z nás, deska Ave Agony jim to umožní," dodává Samir.

Samir Hauser - sólový zpěv/texty

Jakub Horák - operátor/producent

Jaroslav Stuchlý - bicí/perkuse

Daniel Rodný - analogové & digitální nástroje Miroslav Papež - analogové & digitální nástroje, zpěv http://bandzone.cz/vanessa http://www.myspace.com/vanessaebm

 

CLIMATIZÁDO - nihil post rock Plzeň - http://www.myspace.com/climatizado

New Project "Dj Victorious G. & Protocols of Paranoia" Dj Victorious G.Je kosmopolitním veteránem taneční hudby se základnou v Praze, berlínskou a amsterodamskou inspirací. Zvuk jeho setů nelze snadno zařadit, nejlépe by se dal popsat jako sloučení nesčetných a rozdílných podžánrů se kterými experimentuje již déle než dvacet let. Ve své hypnotizujicí hudbě protínající minulost, přítomnost i budoucnost si pohrává především s prvky deep house, techna a electra. Svoji produkci rád kombinuje s živými nástroji.

Termíny