Divadlo Na zábradlí

Divadlo

Divadlo Na zábradlí, divadlo s přátelskou atmosférou, prvotřídními inscenacemi a herci. Kavárna otevřena od 10.00, wifi zdarma. To vše nedaleko Karlova mostu! Na webu divadla naleznete program, on-line rezervace, videoukázky.

O DIVADLE

Divadlo Na zábradlí se v současnosti zaměřuje na uvádění her v českých nebo světových premiérách. Vyhledáváme hry, které mají potenciál rezonovat v současné společnosti. Chceme tak podporovat samostatné a kritické myšlení. Přesto nejsme divadlem pro intelektuály, ale divadlem pro všechny, kteří jsou otevřeni novým podnětům.


Směřování divadla:
Divadlo Na zábradlí se v současnosti zaměřuje na uvádění her v českých nebo světových premiérách. Vyhledáváme hry, které mají potenciál rezonovat v současné společnosti.

Chceme tak podporovat samostatné a kritické myšlení. Přesto nejsme divadlo pro intelektuály, ale divadlem pro všechny, kteří jsou otevřeni novým podnětům.

Těšíme se na Vás!

Divadlo Na zábradlí!

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Termíny