Velké Karlovice očekávají karnevalový rej masek

Volný čas, Pro děti

Ve Velkých Karlovicích stále panují velmi dobré lyžařské podmínky a v sobotu 6.3. se ve Ski areálu Razula, na sjezdovce u Wellness hotelu Horal, uskuteční již tradiční Maškarní lyžovačka pro děti se spoustou zábavy a rozmanitých cen. Celým dnem bude provázet maskot veverčák Čenda, děti smaskou mohou lyžovat zdarma na speciálně vyzdobené sjezdovce

"Na svahu leží asi 50 cm sněhu a proto i letos připravujeme speciálně vyzdobenou sjezdovku plnou veselých motivů s různými nenáročnými překážkami", uvádí Marek Bača, vedoucí Wellness hotelu Horal. "Akcí bude provázet maskot rodinných pasů veverčák Čenda a děti samozřejmě budou soutěžit o hezké ceny", doplňuje M. Bača.

"Z maškarního reje budou oceněni všichni, ale především originální masky, proběhne i soutěž o nejkrásnější masku a řadu dalších. Kouzlo celé akce spočívá v celodenní legraci a zábavě pro děti všech věkových kategorií," řekl Michal Vala, jeden z organizátorů akce. Nejmenší mohou využít i lyžařskou školičku nebo vútrobách wellness hotelu nově otevřený dětský koutek. Pro rodiče bude v případě příznivého počasí připraveno grilování na terase, po náročném dni lze také relaxovat v prostorách Wellness Horal s finskou saunou, párou, whirlpool bazénem nebo regenerovat prostřednictvím blahodárných bahenních zábalů či exotických masáží.
"V současné době si lze vyzkoušet ayurvédské masáže od maséra přímo ze Srí Lanky nebo thajské masáže s rodilými Thajkami," doplňuje Marek Bača.

Dospělí si stále mohou užívat výborných podmínek pro lyžování na sjezdovce Razula. Na nedaleké Razule se budou podávat speciality zryb!

Program akce:

8:30 - 9:30 Registrace sveverčákem Čendou

9:00 Malování masek sHit radiem Apollo

9:30 - 13:00 Zábavný den sČendou (děti lyžování zdarma!)

13:00 Vyhlášení

Pompo nachystalo pro účastníky karnevalového reje malé překvapení.

Kontakty

www.valachy.cz

Termíny