YELLOW SISTERS: ČTYŘI HLASY, ČTYŘI SRDCE PRO DĚTI V KLÍDKU

Hudba

 

Harmonický benefiční večer plný rytmů a melodie. Večer s Yellow Sisters. Přijďte se podívat a vychutnat si 4 krásné ženy, 4 zvukové iluzionistky procházející s lehkostí napříč žánry soulu, funky, r´n´b, world music, jazzu a reggae. Čtyři hlasy, čtyři srdce, čtyři přístupy doplní tanečnice afrických tanců a bubeníci z Orientcentra Hradec Králové. Program smysluplně zpestříme aukcí uměleckých předmětů, kde výtěžek věnujeme Nízkoprahovému zařízení KLÍDEK - Dětský klub.

Benefiční vstupné 200 Kč půjde na činnost Nízkoprahového zařízení KLÍDEK - Dětský klub, který je jedním z programů neziskové organizace PROSTOR PRO, o. s.

Stejnou částku z celkového výtěžku věnuje Nadace Divoké husy. Tento dar použijeme na vybavení poradenského a vzdělávacího centra SALIX, které naše sdružení zastřešuje.

Partnerem benefiční akce je Nadace Vodafone, Nadace Divoké husy a Divadlo Drak.

Předprodej vstupenek: pokladna Divadla DRAK (Hradební 632), Informační centrum Hradec Králové (Gočárova 1225, Velké náměstí 165), předprodej Klicperova divadla (Švehlova 624) a kancelář PROSTOR PRO, o. s. (Čajkovského 1861).

Rezervace vstupenek: www.hkpoint.cz, www.draktheatre.cz, www.prostorpro.cz

Více informací na www.prostorpro.cz

 

Účinkují

Yellow Sisters, Orientcentrum Hradec Králové, Čajovna u Poutníka, Jakub Schmidt

Termíny